Barevný den,
Jednou se mě kamarádka zeptala, kolik času mi asi tak trvá vytvořit tričko a tak mě napadlo Vám nabídnout možnost si mnou jedno vytvořit. Nakonec vyhrála taška, ale tričko si můžete donést také nebo si na kurz jedno objednat ode mě – s etickou značkou, jako jinak.

Sdílím s Vámi fotky z posledního tvořivého kurzu na textil v Olomouci a ať už je kdekoliv, není jen o samotném čase s Vámi na kurzu. Stojí za tím přípravy nejen před, ale také akce po.. Prezentace, focení k tomu patří také. Zařídit pro Vás prostor, tak aby jste se v něm cítili volně a mohli se tak pořádně uvolnit. Být dostatečně světlý s přístupem vody a dalšího zázemí. Přemístit pomůcky k tvorbě.. od barev, šablon, razidel, štětců, sprejů atd. Zkrátka mít vše barevně vyladěné a Vy byli spokojení. A proto.. Jiné město, jiná cena. V Olomouci jsem doma a tak je to „nejjednodušší“ místo, kde s Vámi tvořit. Ostatní jsou, ale také možná..

Pokud Vás zajímá více ze zákulisí, napište.. I tak si ukládám průběžně řádky o tom, jaké to je být tvůrcem z mého pohledu a ten Váš mě zajímá také.

Jste vždy velkou inspirací a za to velké díky 🙂
Zdraví Terez

“ Naprosto úžasné odpoledne ❤️💙😍
Osobní setkání s Terezkou a dalšími „nadšenci“, kteří obdivují práci éterické „kouzelnice“. Byla jsi trpělivá, usměvavá, milá ,úžasná… 💙😉, děkuji!!!! Stanička. “ 

 

     

      

      

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.