Reakce Michala po konzultaci: “Postrádám tetování, které nemám!” 😁

Dojalo mě a zároveň pobavilo.
Dnes už své tetování Michal má 😊

A o čem je vlastně ta konzultace?
Konzultace je o našem setkání, kde spolu procházíme tvá přání, energii, pocity, barvy nebo tvary, které chceš do tetování přenést. Tady vzniká tvůj návrh. Máme na vše klid a důležité informace si sdělujeme osobně.

Chceš něco jedinečného, co pro tebe vzniká přímo na tělo? Jsem tu i pro tebe.

Jak dlouho konzultace trvá?
Většinou 1,5h – 2h Skrze sdílení se dostáváme k malbě na tělo a tady získáváš pocit. Ten pocit ti řekne mnohem více než obrázek na papíře. Zažiješ si ho totiž na vlastním těle. Výsledek si můžeš prohlédnout hned z různých stran v zrcadle a chvíli s ním pobýt. A pak s ním prostě odejít domů 😊

Tvůj prožitek a fotografie nám poslouží pro další setkání a taky případné změny před samotným tetováním.

Je konzultace placenou službou? Ano, nyní částkou 1500 Kč

Za mě tohle žádný online proces nenahradí. Přesto jsem zavedla online konzultaci, která je spíše takovým průvodcem a ujištěním, zda je tento proces právě pro tebe a sdělením důležitých informací. Je zde prostor i pro tvé otázky. Nemusíš mít jasno hned a se vším. Po konzultaci máš dostatek času si vše promyslet. A je na tobě, kdy a jak se rozhodneš.

Jde propojit konzultace s tetováním? Ano 😊
Po předchozí domluvě, kterou ještě předchází naše komunikace. Poslední dobou je to i velká část tetování, která zde vidíš.

Nemusíš se bát. Jsem tu, abych tě procesem provedla krok za krokem a ne tě stresovala. Jestli tě láká se mnou prožít konzultaci, napiš mi zprávu a domluvíme se na termínu.

Těším se na tvoření pro tebe a všem děkuju za úžasný tým i velmi za důvěru. V odkaze najdeš více informací přehledně v souhrnu 😊

Barevně vyladěné dny přeje Terez

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.