Jak to u mě chodí s abstraktním tetováním?

Z mého pohledu je tetování vlastně dost intimní proces. Tvořím až se setkáme. Na každého se potřebuji naladit, aby mohlo vzniknout něco osobitého a přímo pro Vás. Ptám se jaké barvy máte rádi, jaký příběh, emoce, energii v nich cítíte a jaké místo chcete tetovat. Beru to velmi zodpovědně a taky barevně. To vše se bez osobního setkání nemůže vzniknout. Myslím si, že je opravdu důležité kresbu a barvy v nějaké formě na svém těle chvíli cítit, než se inkoust dostane pod kůži navždy. Abyste si byli zkrátka jisti. Můj názor a cesta. První setkání je o sdílení a seznámení se. Povídáme si o představě, záměru, ladíme barvy do paletky a upřesňujeme si, co chcete zachytit a jaké jsou možnosti. Pak štětcem přenáším barvy na kůži. Vaše reakce jsou vždy skvělé. Je úžasné, co barvy dokážou. Skicu zachytím na papír později – než se potkáme podruhé. Pořád máme prostor, kdy vzniká motiv, který nás povede a nikdy to není kopie. Freehand je pořád součástí, tak jako společná komunikace během tetování.

První schůzka je placená částkou 500 Kč, která není zálohou. Je v ní naše společná energie. Samotný návrh pak tvořím až po záloze 1000 Kč, kdy Vám sdělím odhadovanou částku tetování dle náročnosti a odečítám ji při realizaci. Termín sezení vždy domlouváme společně a dostatečně předem.

A protože mi záleží také na další péči. Dostane k tetování balíček. V něm najdete obálku s důležitými informacemi o tetování, péči před a také po. Vše spolu procházíme osobně, nicméně psané se lépe pamatuje. V plechové dózičce je připravený voňavý hojivý krém z přírodní kosmetiky zdarma a vizitka, kdybyste potřebovali další konzultaci. Vše zabaleno do Frusaku /recyklovaná taštička z kukuřičného škrobu/, kterou pak můžete používat vesele dál. Na celém balíčku jsem si dala opravdu záležet, tak jako na celém příběhu s Vámi. 

Jestli cítíte volání se spojit a zažít tetování se mnou, ozvěte se. Těším se na Vás 🙂
Kontakt: info@byterez.cz nebo +420 736 236 800

Barevné dny a děkuji za důvěru. Tereza

#byterez #tetujidekuji

Jak to u mě chodí

Balíček k tetování

Menu