Jak to u mě chodí při tetování?

Tetování od začátku vnímám jako velmi osobní a intimní proces. Pro některé z nás je samotný jeho proces terapeutický. Je to společná a důvěrná výměna energií a tak je velmi důležité, abyste se při sdílení cítili bezpečně a uvolněně. Jsem vděčná, že se mi daří v ateliéru takový prostor hýčkat, tak jako vás. Po celou dobu jsme v ateliéru sami. Vždy tvořím až se setkáme, tedy osobně. Na každého se potřebuji naladit, aby mohlo vzniknout něco osobitého, originálního a přímo pro tebe.. Začínáme konzultací, kde procházíme vše potřebné. Od představy, záměru, velikosti, příběhu a barev, které chceš zachytit až po přípravu a péči po tetování. 

Procházíme příběhem, pocity, barvami a energií, které chceš zachytit. Beru celý proces zodpovědně a taky hravě barevně. Právě díky osobnímu setkání a citlivému přístupu pro který jsem vytvořila prostor v ateliéru, vzniká tetování přímo pro tebe. Zažít malbu na svém těle je událost a prožitek, který si dopřej, než se inkoust dostane pod kůži navždy. Budeš si zkrátka jistý/á. 

O čem je tedy konzultace?

První setkání-konzultace je o sdílení a seznámení se. Naslouchám Tvé představě, záměru, ladíme barvy do paletky a upřesňujeme si, co chceš zachytit, kam a jaké jsou možnosti. Štětcem přenáším barvy na tvou kůži a v tom je její jedinečnost, originalita tvého návrhu na tetování. A je úžasné, co tohle propojení umí a jak si celý tento proces užíváte. 

Maluji přímo na tělo i před samotným tetováním, kdy vycházím z konzultace, tvých dojmů z ní. Upravuji dle potřeby a vše ladíme. Freehand je stále součástí, tak jako abstrakce a společná komunikace během celého procesu.

Konzultace je placenou službou 1500 Kč a trvá většinou 1,5h
Platba probíhá předem na uvedený účet, který ti sděluji. 

Péče, čas i moje zkušenosti patří jen tobě.
Rezervační poplatek termínu na samotné tetování je 2000 Kč a ten pak odečítám z celkové částky za tetování. Termín na samotné tetování domlouváme společně a dostatečně předem. S diářem ti nabízím volné datumy. Víkendy z 90% netetuji, patří rodině a odpočinku.

Je konzultace nezbytná? Zde se dočteš více zde.

Jde propojit konzultaci s tetováním? Ano. Po vzájemné dohodě předem je toto poslední dobou i vaše oblíbená volba a vážím si vaší velké důvěry.

Nově můžeš také využít online konzultace – například google meet 🙂 Stačí si o ni napsat do mailu nebo mi zavolat o termín. 

A protože mi záleží také na další péči. Dostáváš důležité informacemi o péči před a také po tetování. Vše spolu procházíme i osobně. V plechové dózičce je připravený voňavý hojivý krém z přírodní kosmetiky zdarma. V obálce je také vizitka s kontakty. 

Samozřejmě se můžeš ptát na jakékoliv otázky a nejasnosti či vzniklé obavy. Konzultace není závazná k tetování. Tetování je Tvým příběhem a rozhodnutím na celý život. Není kam spěchat a tatérů je také dost 🙂

Před samotným tetováním připravuji ceremoniální kakao, které má blahodárné účinky nejen při hojení, ale také nás provází celým procesem, který si dovolím nazvat rituálem. Více se dočteš tady: https://byterez.cz/tetovani-kakao-laska-ano/


Jaká je hodnota a cena tetování?
 

Děkuju, že jsi došel/došla až sem a moc si vážím tvé důvěry, spolupráce, sdílení i podpory.

Cena je 13tisíc za standardní tetování/den. Pokud by šlo o větší projekt a strávili bychom spolu víc času, domluvíme se předem, kolik sezení je potřeba a cenu pak upravuji směrem dolů za každé sezení.

Ale jestli máš nápad na nějaký abstraktní mini projekt, napiš mi prosím zvlášť.

Protože tetuji v jeden den pouze jednoho člověka, jsou moje energie, čas a originalita vložené jen do tebe, aby mohlo vzniknout něco výjimečného včetně celého tvého zážitku. Pokud se mnou tuto hodnotu sdílíš, moc se těším, až se budu věnovat tvému příběhu.

Platbě za tetování předchází záloha, doplatek poté v den realizace nebo jej posíláš na účet oproti vystavené faktuře. Vždy tedy předem přesně víš, kolik tvůj projekt bude stát.

Pokud máš ohledně procesu jakékoliv otázky, nápad nebo ti není něco jasné, napiš mi.

Moc se těším na tvoření právě pro tebe. Děkuju, s láskou Terez Šťastná 💛

 

A jak se objednat?

Telefonicky: +420 736 236 800
Pokud preferuješ psaní, napiš na: info@byterez.cz 

Podrobnější informace najdeš v článku zde: Klikni sem

Sleduj moje novinky na instagramu: https://www.instagram.com/byterez.art/

#byterez#tetujidekuji

Freehand abstraktní tetování s osobním přístupem.

Jak to u mě chodí

Balíček k tetování