Jak to u mě chodí s tetováním?

Tetování od začátku vnímám jako velmi osobní a intimní proces s velkou hodnotou do života. Někdy je opravdu transformační a terapeutický. Naslouchám při konzultacích vašim příběhům a záměrům v nich. Je to společná a důvěrná výměna energií a tak velmi důležité, abyste se při tom cítili bezpečně, uvolněně. A jsem vděčná, že se mi daří v ateliéru takový prostor tvořit. Většinou tvořím až se setkáme osobně. Na každého se potřebuji naladit, aby mohlo vzniknout něco osobitého a přímo pro Vás.

Pokud cestuješ z daleka, určitě se můžeme nejdříve propojit v online prostoru 🙂

Procházíme příběhem, pocity, barvami a energie, které chceš zachytit. Beru to velmi zodpovědně a taky barevně. Právě díky osobnímu setkání a celého přístupu v procesu vzniká tetování přímo pro tebe. Myslím, že je opravdu malbu a barvy v nějaké formě na svém těle zažít, než se inkoust dostane pod kůži navždy. Budeš si zkrátka jistý/á. Můj názor a cesta.

První setkání-konzultace je o sdílení a seznámení se. Naslouchám Tvé představě, záměru, ladíme barvy do paletky a upřesňujeme si, co chceš zachytit a jaké jsou možnosti. Štětcem přenáším barvy na tvou kůži a mnohdy se stane, že samotná malba zachytí nejen směr, ale samotný návrh a v tom je jedinečnost. Je přímo pro tebe. A je úžasné, co tohle propojení umí.

Skicu zachytím na papír až později, pokud je potřeba. Jinak preferuju malovat přímo na tělo i před samotným tetováním a v osobním propojení s Tebou, tělem. Freehand je pořád součástí, tak jako abstrakce a společná komunikace během celého procesu.

Konzultace je placenou službou 1000 Kč a trvá většinou 1,5h Čas, péče a moje zkušenosti patří jen tobě. Rezervační poplatek termínu na samotné tetování je 2000 Kč a ten pak odečítám od celkové částky za tetování. Odhadovanou částku tetování sděluji samozřejmě předem – váže se na ni náročnost, velikost, umístění. Termín na samotné tetování domlouváme vždy společně a dostatečně předem. S diářem ti nabízím volné datumy. Víkendy z 90% netetuji, patří rodině. 

A protože mi záleží také na další péči. Dostaneš k tetování balíček a v něm najdete obálku s důležitými informacemi o tetování, péči před a také po. Vše spolu procházíme stejně osobně. V plechové dózičce je připravený voňavý hojivý krém z přírodní kosmetiky zdarma. V obálce je také vizitka, kdybyste potřebovali další konzultaci nebo měli otázky. Na celém balíčku jsem si dala opravdu záležet, tak jako na celém příběhu s Vámi.

A pokud máš pochyby, dej si čas, ptej se sám sebe „Co cítíš?“ A samozřejmě se můžeš ptát také mě na jakékoliv otázky a nejasnosti. Konzultace není závazná k tetování. Tetování je Tvým příběhem a rozhodnutím na celý život. Není kam spěchat a tatérů je také dost 🙂

Před samotným tetováním nabízím ceremoniální kakao, které má blahodárné účinky nejen při hojení. Více se dočteš tady: https://byterez.cz/tetovani-kakao-laska-ano/

Více také objevíš, když rozklikneš na fotky níže..

Jestli cítíte volání po setkání a chcete zažít tetování se mnou, ozvěte se. Těším se na tebe a děkuji 🙂
Jak se ideálně objednat? Telefonicky. Pokud preferuješ psaní, napiš.
Kontakt: info@byterez.cz nebo +420 736 236 800

Sleduj moje novinky na instagramu: https://www.instagram.com/byterez.art/

Barevné dny a děkuji za důvěru. Tereza
#byterez #tetujidekuji

Freehand abstraktní tetování s osobním přístupem.

Jak to u mě chodí

Balíček k tetování