Jak to u mě chodí s tetováním?

Tetování od začátku vnímám jako velmi osobní a intimní proces, který se odráží do života. Pro některé z nás je opravdu transformační a terapeutický. Je to společná a důvěrná výměna energií a tak je velmi důležité, abyste se při tom cítili bezpečně a uvolněně. Jsem vděčná, že se mi daří v ateliéru takový prostor hýčkat, tak jako vás. Jsme zde sami. Většinou tvořím až se setkáme, tedy osobně. Na každého se potřebuji naladit, aby mohlo vzniknout něco osobitého, originálního a přímo pro tebe.. Začínáme konzultací, kde procházíme vše potřebné. Od představy, záměru, příběhu a barev, které chceš zachytit až po přípravu a péči po tetování. 

Můžeš také využít online konzultace – například google meet 🙂 

Procházíme příběhem, pocity, barvami a energií, které chceš zachytit. Beru celý proces zodpovědně a taky hravě barevně. Právě díky osobnímu setkání a citlivému přístupu pro který jsem vytvořila prostor v ateliéru, vzniká tetování přímo pro tebe. Zažít malbu na svém těle je událost a prožitek, který si dopřej, než se inkoust dostane pod kůži navždy. Budeš si zkrátka jistý/á. 

O čem je konzultace?

První setkání-konzultace je o sdílení a seznámení se. Naslouchám Tvé představě, záměru, ladíme barvy do paletky a upřesňujeme si, co chceš zachytit, kam a jaké jsou možnosti. Štětcem přenáším barvy na tvou kůži a mnohdy se stane, že samotná malba zachytí nejen směr, ale samotný návrh a v tom je jedinečnost. A je úžasné, co tohle propojení umí a jak si tohle užíváte. 

Preferuju malovat přímo na tělo i před samotným tetováním a v osobním propojení s Tebou. Freehand je pořád součástí, tak jako abstrakce a společná komunikace během celého procesu.

Konzultace je placenou službou 1500 Kč a trvá většinou 1,5h
Péče, čas i moje zkušenosti patří jen tobě.
Rezervační poplatek termínu na samotné tetování je 2000 Kč a ten pak odečítám z celkové částky za tetování.  Částku za tvé tetování sděluji samozřejmě vždy předem – váže se na ni náročnost, velikost, umístění. Termín na samotné tetování domlouváme společně a dostatečně předem. S diářem ti nabízím volné datumy. Víkendy z 90% netetuji, patří rodině. 

A protože mi záleží také na další péči. Dostaneš k tetování balíček a v něm najdete obálku s důležitými informacemi o tetování, péči před a také po. Vše spolu procházíme i osobně. V plechové dózičce je připravený voňavý hojivý krém z přírodní kosmetiky zdarma. V obálce je také vizitka, kdybyste potřebovali další konzultaci nebo měli otázky. Na celém balíčku jsem si dala opravdu záležet, tak jako na celém příběhu s Vámi.

A pokud máš pochyby, dej si čas, ptej se sám sebe „Co cítíš?“ A samozřejmě se můžeš ptát také mě na jakékoliv otázky a nejasnosti. Konzultace není závazná k tetování. Tetování je Tvým příběhem a rozhodnutím na celý život. Není kam spěchat a tatérů je také dost 🙂

Před samotným tetováním nabízím ceremoniální kakao, které má blahodárné účinky nejen při hojení. Více se dočteš tady: https://byterez.cz/tetovani-kakao-laska-ano/

Více také objevíš, když rozklikneš na fotky níže..

Těším se na tebe a děkuji 🙂
A jak se objednat? Telefonicky. Pokud preferuješ psaní, napiš.
Kontakt: info@byterez.cz nebo +420 736 236 800

Sleduj moje novinky na instagramu: https://www.instagram.com/byterez.art/

Barevné dny a děkuji za důvěru. Tereza
#byterez #tetujidekuji

Freehand abstraktní tetování s osobním přístupem.

Jak to u mě chodí

Balíček k tetování