Jak to u mě chodí s abstraktním tetováním?

Tetování od začátku vnímám jako velmi osobní a intimní proces. Stejně tak naslouchám při konzultacích vašim příběhům a záměrům v nich. Je to společná a důvěrná výměna energií a tak je pro mě velmi důležité, abyste se při tom cítili bezpečně.. A jsem vděčná, že se mi daří v ateliéru takový prostor tvořit. Tvořím až se setkáme. Na každého se potřebuji naladit, aby mohlo vzniknout něco osobitého a přímo pro Vás.

Ptám se, jaký příběh, emoce, barvy a energii chcete zachytit. Beru to velmi zodpovědně a taky barevně. To vše vzniká právě díky osobnímu setkání a přístupu. Myslím, že je opravdu malbu a barvy v nějaké formě na svém těle chvíli cítit, než se inkoust dostane pod kůži navždy. Abyste si byli zkrátka jisti. Můj názor a cesta.

První setkání je o sdílení a seznámení se. Naslouchám Tvé představě, záměru, ladíme barvy do paletky a upřesňujeme si, co chcete zachytit a jaké jsou i moje možnosti. Pak štětcem přenáším barvy na kůži. Vaše reakce jsou vždy skvělé. Je úžasné, co barvy dokážou. Skicu zachytím na papír později – než se potkáme podruhé. Pořád máme prostor, kdy vzniká motiv, který nás povede a nikdy to není kopie. Freehand je pořád součástí, tak jako abstrakce a společná komunikace během celého procesu.

Někdy návrh zachytím hned na prvním setkání a pak tvořím podle fotek z našeho setkání..

První schůzka je placenou službou 500 Kč. Čas a moje zkušenosti patří jen Vám. Samotný návrh pak tvořím až po záloze 1000 Kč, kdy Vám sdělím odhadovanou částku tetování dle náročnosti a odečítám ji při realizaci. Termín sezení vždy domlouváme společně a dostatečně předem.

A protože mi záleží také na další péči. Dostane k tetování balíček. V něm najdete obálku s důležitými informacemi o tetování, péči před a také po. Vše spolu procházíme osobně, nicméně psané se vždy hodí. V plechové dózičce je připravený voňavý hojivý krém z přírodní kosmetiky zdarma. V obálce je také vizitka, kdybyste potřebovali další konzultaci nebo měli další otázky. Vše zabaleno do Frusaku /recyklovaná taštička z kukuřičného škrobu/, kterou pak můžete používat vesele dál. Na celém balíčku jsem si dala opravdu záležet, tak jako na celém příběhu s Vámi.

A pokud máš pochyby, dej si čas, ptej se sama sebe „Co cítíš?“ A samozřejmě se můžeš ptát také mně na jakékoliv otázky, nejasnosti. Konzultace není závazná k tetování. Tetování je Tvým příběhem a rozhodnutím na celý život. Není kam spěchat a tatérů je také dost 🙂

Více také objevíš, když rozklikneš na fotky níže..

Jestli cítíte volání po setkání a chcete zažít tetování se mnou, ozvěte se. Těším se na Vás 🙂
Kontakt: info@byterez.cz nebo +420 736 236 800

Najdeš mě také na instagramu: https://www.instagram.com/byterez.art/

Barevné dny a děkuji za důvěru. Tereza
#byterez #tetujidekuji

Freehand abstraktní tetování s osobním přístupem.

Jak to u mě chodí

Balíček k tetování