Rozhovory s vámi nejen o tetování. Děkuji!

Napadlo mě, zapojit vás taky do procesu a tak sdílím menší rozhovor s Helenkou, která má ode mě svůj první barevný příběh doslova pod kůží.
Děkuju moc za důvěru, energii a čas na přátelské povídání nejen o samotném tetování..

Jestli máš svou otázku, vlož ji do komentáře.

A ceremoniální kakao už znáte?
Laskavě ošetří nejen tělo, ale i mysl. Podpoří váš záměr, hojení a svou jemností vás pohladí až u srdce 🤎

Barevný den přeje Terez

 

Proč sis pro své tetování vybrala právě mě?  

Potkala jsem tě na Instagramu. Zapůsobila jsi na mě jako zjevení. Nešlo zdaleka jen o to, že se mi líbilo hodně z tvé práce. Tvá pokora, milé vystupování a absence jakékoli arogance mě přesvědčily, že si to poprvé nechám udělat od tebe 🙂 Měla jsem pocit, že mi budeš naslouchat a že se před tebou nemusím stydět, že vlastně příliš nevím, co chci. Takový pocit jsem z prezentace jiných tatérů nenabyla.

 

Měla jsi jasnou představu, jak bude Tvé tetování vypadat, než jsi ke mně přišla? 

No vůbec! Než jsem tě poprvé kontaktovala, věděla jsem jen, kam tetování chci a že má být barevné a jaké emoce ve mně má probouzet. Představa pak nabyla jasnějších obrysů, když jsem se zamilovala do jednoho z tvých volných návrhů a napadlo mě dotvořit ho mně na míru co do motivu i barev.

 

Co jsi čekala od osobní konzultace a co Ti přinesla? 

Před termínem konzultace jsem onemocněla a musely jsme vše odložit. Něco jsme v mezičase probraly telefonicky a tys mi poslala pár skic. Nakonec jsme konzultaci i samotné tetování spojily (i s ohledem na vzdálenost Pha – Olo) do jednoho dne, už jsem v tebe měla důvěru, že to tak půjde. Takže jsme pak návrh jen doladily, hlavně pokud jde o barvy. Doufala jsem v tvou trpělivost a tu jsi naprosto měla.

 

Jaké jsou Tvé pocity z celého procesu? 

Ach! Velice správné. Samotná návštěva u tebe byla jak wellness! Bylo o mě královsky postaráno a bylo to jako jít na báječné kakao s pečující kamarádkou na pokec.

 

Vnímáš ve svém životě po tetování nějaké změny? (případně v jakých oblastech) 

U mě se několik podstatných změn událo v době kolem tetování, něco před, něco po. Neumím říct, že tetování samotné něco konkrétně změnilo, spíš to tak zapadlo do kontextu nějakého přerodu, kterým procházím. Rozhodně je to pozitivní přerod, cítím se mnohem lépe. A navrch mám na předloktí super ozdobu, která mi připomíná některý pro mě důležitý věci.

 

Měla jsi dostatek informací, jak se připravit na tetování a jak o něj pak pečovat? 

Já byla celkem informovaná už předem, můj bývalý muž má několik velkých barevných tetování od @pietducongo, takže jsem přípravy i proces hojení měla dost zblízka odpozorované. I tak jsi mi řekla první poslední, takže 100 % ano.

Je něco, co bys chtěla ještě sdílet, vzkázat nebo doplnit a nezaznělo tady? 

Překvapilo mě, jak hrozně rychle jsem si na kérku zvykla, okamžitě po zahojení se stala mou součástí a bez ní už by to nebylo ono 🙂 Trochu mě mrzí, že jsem se neodhodlala dřív, na druhou stranu, všechno v životě má svůj čas. A věci se dějí přesně tak, jak mají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.