Mám přání. Vytvořit ateliér nekonečných možností. Přeji si pro Vás vytvořit oázu, kde se inspirujete. Místo, kde se uvolníte a dáte si čas sami pro sebe a objevování. Budete nasávat všemi smysly. Kde Vás vítá pohoda, uvolnění, radost i barevná vůně. Takový balzám na duši. Kde se budete moci věnovat třeba tomu, na co jste už možná zapomněli – tvoření, kreativitě, barvám a snům bez neustálého fokusu na výkon. Čas klidu pro sebe. A vím že to v dnešní době potřebujeme všichni.

Více sleduj na instagramu: Otevřený ateliér By Terez
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Chci do kurzů zapojit také meditaci, dejme tomu rituál uvolnění a otevření srdce💛

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Kde už při vstupu ucítíte plno úžasných cest, kudy se vydat. Nebudete se kontrolovat, co je dobře a co špatně. Protože žádné špatně neexistuje. Kde si dovolíte tvořit a malovat bez cíle. Ale právě pro tu cestu. Kde budete ochutnávat, dopřávat si a zářit. Možná si dopřejte terapii barvami. Sama vím, jak barvy dokážou podporovat.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Zavřete oči a představte si takové místo.. Jak vypadá? Jaké má barvy a jakou vůni? Co slyšíte? Nebo koho byste tam rádi potkali? Zavírám oči i přes den a jsem tam.. Ve vysněném ateliéru. Myslím na to, jak vypadá. Jaké má barvy a jakou vůni. Jak se v něm cítím a co tvořím. Místo, kam bych Vás chtěla pozvat. Do oázy plné barev, tvoření, pohody, smíchu, odpočinku, času pro sebe a společného objevování na kurzech. A už pravidelných nebo těch jednodenních.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Jaký vás láká nejvíce? Plánuji intuitivní malbu na plátno a na textil. Časem hosty s jinými kurzy.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Už teď vím, že mířím vysoko, ale chci tvořit bez kompromisů a to něco stojí.. Takže i když tady nesdílím tolik, hodně se děje. Smlouva už je podepsaná a ateliér začíná kvést na adrese Bořivojova 1, Olomouc. Stále je potřeba vybavení pro kurzisty, zázemí, kuchyňka a další věci spojené s fungováním a administrativa. ⠀⠀⠀⠀
Investice, vybavení, plány kurzů, je toho dost zkrátka. A party bude taky 🙂⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Mějte barevné dny 💛
Terez

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.