Podpoř nový projekt – Otevřený ateliér 💛

Představení projektu..

Barvy, barvy a zase barvy Otevřený ateliér By Terez je v rámci Olomouckého regionu unikátní projekt, který zde chybí a přesto zde má své místo i zájemce. Mým snem je vytvořit barevnou oázu plnou inspirace přímo v centru města Olomouce. Protože barvami žiju, pracuju s nimi, živím se jimi, posílám je dál, vnímám a cítím v nich velkou energii. Přeji si pro Vás vytvořit místo, kde se zastavíte a inspirujete se. Kde se budete moci věnovat třeba tomu, na co jste už možná zapomněli – tvoření, kreativitě, barvám a snům. Protože všichni víme, že umělecká tvorba má prospěšné účinky na seberozvoj, kreativitu, na zlepšení paměti a v neposlední řadě poskytuje odpočinek od stresu. A vím že to v dnešní době potřebujeme všichni. V průběhu celého roku se budou v ateliéru konat autentické kurzy, kreativní workshopy, zážitkové eventy a výstavy jejich autorů, kurzistů. Prostě barevná tvůrčí jízda které se můžeš zúčastnit i ty. Zvu tě.

Budeš mít možnost tvořit, konzultovat a diskutovat kudy se chceš vydat, jakou techniku vybrat, jak zachytit hloubku, kontrast, barevnost, kompozici, jak namíchat barvy a jak se nechat vést samotným procesem a flow. Naučíš se jak si užít tvoření, jak ho vnímat a jak s ním žít. Postupně si tak začneš více důvěřovat ve svém uměleckém počínání a uvidíš, že toto vše se přenese i do ostatních sfér tvého života. Tak jako mně. Tvoření a barvy jsou totiž živé. Dokáží žít, dávat a posunout nás všechny. Myslím že tvorba je barevnou cestou, ne cílem a terapie barvami a tvořením je skvělým průvodcem. Kurzisté budou mít přístup ke všem potřebným materiálům.

Cítím, že tvorba tvorba je barevnou cestou ne cílem a terapie barvami je skvělým průvodcem. 

Výtvarné kurzy v Otevřeném ateliéru se svou formou i obsahem vymykají standardním výtvarným lekcím, které jsou běžně dostupné. Abstraktní a intuitivní malba skýtá nespočet možností. Je možné zapojit akryl, olejové pastely, markery, šeps nebo tvoření 3D efektů a mnoho dalších médií. Kromě štětce se dají využít další vychytávky i ruce. Zájemci mohou objevovat mnohá zákoutí výtvarného projevu. 

Otevřený ateliér už ze své podstaty bude otevřený všem, kdo o něj budou mít zájem.

Ateliér je snem, ale má již čtyři stěny, nádherné světlo proudí velkými okny, mám plno nápadů na opravdu překrásně barevnou tvůrčí oázu, kurzy, hosty i na další spolupráce s jinými tvůrci, umělci. 

Chybí ale prostředky na rozjezd, vybavení a propagaci. Za vším stojím sama, ale pevně a odhodlaně. Vybranou částku použiji na vybavení pro kurzisty, vytvoření zázemí, výtvarný materiál a také potřebnou administraci. Společně s Tebou otevřu brány ateliéru. Když se staneš mou barvou na paletě inspirace, já podpořím tvou tvorbu kouskem té mé. Odkaz na podporu projektu najdeš zde.

Společně s Tebou se sen stane skutečností! Již na jaře 2022 v centru Olomouce

Děkuji a měj barevný den. Terez

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.