Dnes jsem si plánovala čas pro sebe, jako masáž, vlasy, kino, procházka, kniha a jen tak být sama. Někdo by řekl flákat se a lelkovat 😄
Těšila jsem na tuhle sebepéči, protože vím, jak je důležitá praktikovat, aby člověk mohl udržitelně rozdávat a vůbec fungovat. 

Mi zase cvaklo, jak velkou část energie věnuju někomu nebo něčemu jinému. Tvorbě, obsahu, dětem a přijde mi vlastně tohle tempo naprosto “normální”, když mě to přece tak baví a miluju to!

Vím, jak úžasné příběhy spoluutváříme a taky vím, že úplné stejně důležité je myslet na svoje zdroje a nemyslet si u toho, že pak budu líná, sobecká atd. Nebo se odbývat tím, že to či ono počká.. No!

Ono ale zdraví nepočká. Už ti není 20 milá zlatá, ale 42 😅

A taky mě dnes tělo zastavilo a upozornilo. Hele, Terez zpomal zase a nejen dnes. Naslouchám a dělám si poznámky, co ještě mohu změnit a přenastavit.

Ve finále je to samozřejmě o vlastní zodpovědnosti, přístupu, balanci, nastavení a hodnotách, které taky předáváme dětem.. Že?

Zatím jsem si napsala dva body:
– zdroje energie
– zdroje odpočinku
= balanc 💛

Možná nad tím přemýšlí z blbého uhlu a mám jen PMS, ale tohle mě zkrátka teď napadlo. Podívat se na tohle po nějaké době zasejc podrobněji.
Už jsem ušla nějakou cestu sebepráce, učení životem, ale potřeba některé myšlenky a vzorce znovu pojmenovat a láskyplně prozkoumat. Obejmout.

Třeba tohle sdílení zrovna čte někdo jiný než já a pomůže. 

Pečuješ o sebe pravidelně a co tobě pomáhá nepřehnat své milované aktivity? Nedej bože ty nemilované. A lelkuješ? 💛

Nakonec dekuju, že jsem si dovolila dnešní hojnost v pelechu.

Barevný dny přeje Terez

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.