Krásné a barevné dny milí,

možná trochu delší text i na mě, ale koho bude zajímat, jak to vlastně je, dočte.. 🙂                                                                                      
Připravuji nový web „By Terez“ – nejsem zrovna technický typ a tak se pomalu prokousávám dál a těším se na každou chvilku, kdy tvořím přímo na textil, nebo jen tak na papír, a čekám, kam mě ruka zavede. S rodinou a přáteli vítám léto a taky buduji nový domov.. Dál hledám nové etické materiály a fair trade značky, abych mohla hrdě nosit to, za čím si stojím, a také podpořit třeba místní výrobce. Je to podobné, jako s tím, co jíme. Čerstvě jsem unešená z modrotisku, a už každou chvílí čekám na balíček z testu.. O tom Vám napíšu zase jindy.

Kromě veškeré krásy kolem tvorby, potřebuji najít čas i na jiné věci, a lépe ho uchopit. Rozdělit, z jaké části bude naplněn tvorbou a z jaké prací se zakázkami. Vzhledem k tomu, kolik má hodin den, jsem napočítala, že toho moc nenaspím. A tak nadešel čas, kdy je potřeba si najít čas i pro sebe. Jsem máma dvou dětí, které jsou většinou celý den se mnou. Pomáhají mi tvořit, inspirují mě, ale také mají své potřeby, které toužím naplňovat jak je to jen možné. Děkuji proto za Vaši trpělivost u všech zakázek.

Tvorba je pro mě radost a jsem vážně šťastná, že mám i přes nedostatek času spokojené zákaznice.

Většina mých věcí vzniká spontánně či plánovaně na zakázku, což je velmi zdlouhavý proces. Od prvního máchnutí štětcem či tužkou, až od chvíle, kdy novinku uvidíte na webu, někdy uplyne více než měsíc. Hodně času zabírá i organizace výroby. Technicky je potřeba vše vyzkoušet, než Vám pošlu dál, střih, barvy testovat na dané látce, vyprat, zanosit atd.. Jen tak ve finále vznikne něco neopakovatelného. Dnes už mohu oslovit úžasnou grafičku Haničku – Soleille-Art, i nejednu skvělou švadlenu, ostatní věci dělám sama. S velkou radostí, ale většinou dlouho po nocích. Nejsem tak schopna vždy okamžitě reagovat na konkrétní přání. Hodně mých věcí je v nabídce pouze jako jediný kus – originál, nebo jsou vytvořeny v limitované edicí. Podobně jsou na tom látky, kde jsem omezena odběrem určitých metrů. Tyto okolnosti se v rámci e-shopu nedají vždy přesně sdělit, proto se spojíme mailem nebo telefonicky.

Objednávky na originální zakázky přijímám po oboustranné dohodě. Jsem Vám schopna nabídnout svůj čas i nápady, ale musíme se dohodnout individuálně. Vložím do nich kopec energie i osobní imaginace. Cenu zakázky i časovou investici Vám předem přibližně stanovím. Proces si upřesníme podle náročnosti a zvoleného materiálu, techniky či designu.
U digitálního tisku přímo na hotový produkt si můžete vybrat z více variant, triček, mikin a šatů.. Lze si více vybírat co a kam natisknout v relativně krátkém čase.

Tvoření je mým koníčkem a vysněnou prací. Jsem ráda, že se mi i díky Vám daří jít svou cestou dál. Když se Vám na mých stránkách něco zalíbí, budu ráda, když mě oslovíte.

Děkuji všem za podporu na mé cestě a ať se Vám u mě pořád líbí. Tereza Šťastná „By Terez“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.