Freehand je otevřené vnímání, nacítění a plynutí. Příběh a tetování Verunky.

Freehand pro Verunku a její příběh k tomu 🫶

“V Tvém návrhu jsem si postupně našla všechno, na čem mi v životě záleží a co mě činí šťastnou a konec konců si ujasnila i ten záměr, co a proč si právě od Tebe nechat potetovat.

Předně Tobě naprosto věřím, jelikož máš kromě neuvěřitelného výtvarného talentu, který mi naprosto učaroval, ojedinělý přístup k samotnému procesu tetování, příjemné vystupování, jsi komunikativní, snadno dokážeš prolomit ledy a rozptýlit obavy.

Určitě je to pro mě výstup z komfortní zóny. Tetování od tebe bude moje první a budu ho vnímat jako začátek nové životní etapy – jako startovací čáru pro to začít žít život podle sebe a plnit si “své” sny. Proto ty dělící čáry..

Tyrkysová ve mně vzbuzuje klid, připomíná mi moře a letní oblohu, které miluju. A dost odráží mou spíš introvertní povahu.

Naproti tomu magenta s nádechem červené – jsou dynamické, nabíjí mě sebevědomím, optimismem a energií, díky té přenesené energii i touhou po zážitcích, dobrodružství (všechny ty malé tečky, prskance) Vyvolávají ve mě radost, ženskost, pozitivní pocity, úplně se vidím na mých milovaných kolečkových bruslích, na kterých jezdím od jara až do podzimu a kde má introvertní povaha naprosto ustupuje.

Pod tou největší bublinou si představím sebelásku, vlastní hodnotu, mou svobodnou vůli, víru v sebe sama a zároveň vděčnost za vše, co v životě mám.

V neposlední řadě mi ty kulaté bubliny připomínají mou lásku k tvoření sladkých dobrot, vidím tam duhové makronky 😄”

Děkuju Verunko za možnost sdílet text s ostatními, kteří by rádi nahlédli a možná více porozuměli, kolik příběhu dokáže říct abstrakce. A hlavně děkuju za naše setkání, tvou laskavost, důvěru, plynutí v celém procesu doslova na tělo a tvé zmíněné dobroty, které si dovezla. Mňam! 🙌

Dny plné barev přeje Terez

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.