Ano, má to svá ale! 🟡

Jak už jsem psala v IG v příspěvku, tetování má svá „ale“ nejen v létě. Jaké období je pro Vás nejlepší zjistíte až po konzultaci s tatérem. Rozhodnutí je ve finále samozřejmě vždy na Vás. Vy za svá rozhodnutí přebíráte zodpovědnost. Prosím myslete na to 🙂 Tatér/tatérka Vám rádi poradí, vysvětlí vše kolem péče a ostatní je na Vás. 

Kromě doporučené péče před a po tetování, kterou s Vámi vždy procházím je dobré mít na mysli pobyt na slunci (UV záření, pozor aj na solárko), koupání a jiné aktivity venku. To je první, co mě napadá. Zároveň mě ale napadá, že na kvalitu tetování má vliv také období ve kterém se nacházíte. Vaše imunita bude podle toho reagovat. Počítejte s úplným zahojením klidně přes 30 dnů. Kdo už tetování má, tak určitě zná své reakce a ví, co si může dovolit. Rozhodně je dobré nad tím vždy podumat. A teď zpět k tomu létu.. Pokud trávíte hodně času venku na sluníčku, plánujete dovolenou u vody atd., najdete určitě jiný vhodný termín než ten letní. V teple se hojíme zkrátka pomaleji, více se potíme a do toho UV záření. Možná jste ale typ člověka, který v létě spíše vyhledává chladnější místa, před sluníčkem se chrání a naopak je aktivní více v zimě – hory a podobné radovánky, kde je člověk nabalený a zpocený na svahu. Možná pak budete zvažovat naopak teplejší období.

A kdo dočetl až sem, může se trochu zaradovat, pokud zvažuje teda tetování v létě.. Na trhu je totiž NOVINKA, která v těchto slunečných měsících pomáhá s hojením díky patentované folii, která chrání před UV zářením. Nový, ultra tenký, prodyšný, certifikovaný zdravotnický produkt pro optimální hojení tetování. Tak a je to venku 🙂 Zase netestované na zvířatech a 100 % vegan.

Pokud Vás ještě něco napadá, prosím napište. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Barevné dny přeje Tereza a #tetujidekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

Menu