Jak to u mě chodí s tetováním?

Beru celý proces velmi zodpovědně a barevně. Myslím si, že je opravdu důležité kresbu v nějaké formě a barvy na svém těle chvíli zažít, než se inkoust dostane pod kůži navždy. Můj názor a cesta. První setkání je taková seznamka. Sladíme barvy do paletky a upřesníme, co chcete zachytit, jako jsou moje i Vaše možnosti. Skicu převedu na papír nebo štětcem na kůži, než se potkáme podruhé. Pořád zde máme prostor, kdy vzniká motiv. Také je dobré vědět, že „freehand“ je pořád součástí, tak jako společná komunikace během tetování.

Nebo si můžete postupně vybrat z mé tvorby motivů.. Kde se zase dá ladit dál.

První schůzka je placená formou zálohy 500 Kč, která není zálohou. Samotný návrh pak tvořím až po záloze 1000 Kč nebo Vám částku sdělím dle náročnosti a odečítám při realizaci. Termín sezení vždy domlouváme předem.

Dál ode mě dostane k tetování taštičku. A v ní obálku s důležitými informacemi o připravě a péči před tetováním a také po něm. Vše probereme spolu, nicméně psané se lépe pamatuje. V plechové dózičce najdete voňavý hojivý krém z přírodní kosmetiky zdarma a vizitku. Vše baleno do recyklovaného papíru nebo Frusaku. Čerpám z lokálních zdrojů. Na celém balíčku jsem si dala záležet, tak jako na celém procesu s Vámi. 

Jestli to cítíte stejně nebo Vás tahle cesta k tetování oslovuje, ozvěte se na info@byterez.cz nebo +420 736 236 800

PS: Realistiku ode mě nečekejte, ale to Vy už víte 🙂
Barevné dny, Tereza

#byterez #tetujidekuji

Jak to u mě chodí

Balíček k tetování

Menu